Seinapaneelid

Lisa interjöörile väärtust clicwall seinapaneelidega

Clicwall on uuenduslik seinakattesüsteem, millel on laiaulatuslik dekoori- ja pinnakatte valik.

Seinapaneelide paigaldus on tänu uuenduslikule klikitehnoloogiale kiire, lihtne ning tolmuvaba. Paneelid ei vaja paigaldusjärgset viimistlemist ning neid on kerge hooldada. Melamiini pind on ühest küljest mustust hülgav ja teisalt ka lihtsalt puhastatav.

Seinapaneelid on mõõtudega 10x600x2785mm. Võimalusel saab tellida paneele ka FR (tulekindlad) ja MR (niisukuskindlad) spetsifikatsioonides.

Melamiinikiht tagab kõrge kriimustuskindluse.

Testid on näidanud, et Clicwall on kuni 4 korda vastupidavam kui värvitud alternatiivid. See teeb Clicwallist ideaalse toote intensiivselt kasutatavasse interjööri, näiteks lasteaiad, koolid või hotellid.

MDF paneelid on elastsed, mis annab paneelidele kõrgema löögikindluse. Võrreldes traditsiooniliste seinakatetega, on Clicwalli löögikindlus pea 4 korda kõrgem – 20N.

Tänu kiirele ja lihtsale paigaldussüsteemile, laiaulatuslikule dekoorivalikule - 100 erinevat - ning lisatarvikutele, on Clicwall suurepärane valik igasse interjööri. Kõik dekoorid on saadaval ka mööbliplaadi ning HPL lehena. Kõikide dekoorinäidistega saate tutvuda meie Telliskivi salongis.Filter
Positsioon
Toote nimi
Hind
Kahanevalt
28 toodet
15
24
39
Kõik
15
24
39
Kõik
Ülesse